Valome šiukšles iš sklypų, garažų, sandėliukų, butų

Valome šiukšles iki 50 km aplink Vilnių. Jūsų aplinkos švara – mūsų rūpestis! Visi sutiksite, jog šiukšlės nepuošia aplinkos. Nenaudojamų baldų, buitinės technikos, statybinių šiukšlių, įvairių kitų atliekų išvežimas būtinas norint palaikyti aplinkos švarą.

Valome šiukšles iki 50 km aplink Vilnių. Jūsų aplinkos švara – mūsų rūpestis! Visi sutiksite, jog šiukšlės nepuošia aplinkos. Nenaudojamų baldų, buitinės technikos, statybinių šiukšlių, įvairių kitų atliekų išvežimas būtinas norint palaikyti aplinkos švarą. Juk nei vieno iš mūsų nedžiugina nereikalingų daiktų prikrautas garažas, sandėliukas ir pan. Norisi aplink regėti tvarkingą aplinką. Ne veltui yra sakoma, jog pažvelgus į žmogų supančią aplinką, galima spręsti apie jo asmenybę.

Mūsų įmonė – tikrų tikriausi tvarkos profesionalai, kurie nepageidaujamus jūsų daiktus, statybines šiukšles ir kt. išveš operatyviai, patogiai ir už prieinamą kainą.

Kaina nuo 15 eur/m3.

Valome šiukšles: Kodėl svarbu laiku bei tinkamai atsikratyti atliekų?

Kietųjų atliekų surinkimas yra būtinybė norint užtikrinti švarią ir saugią aplinką tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Kietų atliekų ir perdirbamų daiktų rinkimas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį užtikrinant mūsų bendruomenių švarą ir tvarumą, tausojant išteklius. Tinkamai tvarkydami artimiausią savo aplinką prisidedame prie švaresnio pasaulio išsaugojimo.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis tel.: +37062777721 arba el.paštu: info@novitransa.lt.

Operatyviai sutvarkysime ir išvešime įvairias atliekas Vilniaus mieste bei jo aplienkėse iki 50 km spinduliu.