Statybinų atliekų išvežimas Vilniuje

Statybinų atliekų išvežimas Vilniuje ir iki 50 km aplink Vilnių. Statybų procesas įprastai yra sunkus bei reikalaujantis daug jėgų ir finansinių išteklių. Galiausiai, po viso šio proceso, Jūsų džiaugsmą trikdo papildomi rūpesčiai, tarp kurių tikriausiai ir susikaupusios statybinės šiukšlės. Tai neprivalo būti sunkumas ir didelis rūpestis. Padėsime Jums išvengti šio nemalonaus darbo, surūšiuosime ir išvešime statybines šiukšles už Jus. Galėsite džiaugtis savo statybų rezultatais, kuomet statybinės atliekos iškeliaus ten, kur ir yra jų vieta.

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje ir iki 50 km aplink Vilnių. Statybų procesas įprastai yra sunkus bei reikalaujantis daug jėgų ir finansinių išteklių. Galiausiai, po viso šio proceso, Jūsų džiaugsmą trikdo papildomi rūpesčiai, tarp kurių tikriausiai ir susikaupusios statybinės šiukšlės. Tai neprivalo būti sunkumas ir didelis rūpestis. Padėsime Jums išvengti šio nemalonaus darbo, surūšiuosime ir išvešime statybines šiukšles už Jus. Galėsite džiaugtis savo statybų rezultatais, kuomet statybinės atliekos iškeliaus ten, kur ir yra jų vieta.

Savo paslaugas teikiame ir gamybos įmonėms, kurioms tenka išgabenti panaudojimui netinkamas medžiagas.

Kaina nuo 15 eur/m3.

Statybinų atliekų išvežimas: Statybinų atliekų išvežimas: Profesionaliai atliekame savo darbą

Išvežame:

 • Statybinį gruzą –betoną, dujų silikato blokelius, plytas, keramzitbetonio blokelius, betoninius blokelius, čerpių ir keramikos gaminius ir kt;
 • Mišrias statybines atliekas –stiklo ir mineralinę vatą, akmens, medieną, gipso izoliacines statybines medžiagas, polistirolą, pakavimo plėveles ir popieriaus atliekas, plastiką, linoleumą, namų ūkio santechnikos įrenginius (kriauklės, vonios, unitazai), grindų dangas, įvairiausius vamzdžius, jų dalis ir kitas panašaus pobūdžio medžiagas;
 • Gamybines atliekas – įvairias žaliavas, kurios lieka po gamybinio proceso ir yra netinkamos tolimesniam naudojimui. Tai yra itin aktualu gamybos įmonėms, siekiančioms pagal visus teisės aktus išvežti likusias nereikalingas medžiagas. Tarp tokių gamybinių atliekų įprastai yra:
  • Plastikas;
  • Stiklas;
  • Medienos likučiai (drožlės, nuopjovos);
  • Tekstilės dirbiniai (atraižos, siūlai);
  • Porolonas;
  • Įvairios pakuotės ir kt.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis tel.: +37062777721 arba el.paštu: info@novitransa.lt.

Operatyviai sutvarkysime ir išvešime įvairias atliekas Vilniaus mieste bei jo aplienkėse iki 50 km spinduliu.