Buitinės technikos išvežimas

Buitinės technikos išvežimas Mes pasirūpinsime Jūsų sena buitine technika. Ar jums reikalingas buitinių technikos išvėžimas? Mėgstate atnaujinti buto interjerą naujais buities daiktais – baldais, buitine technika, elektronika ir t.t.? Bet  prieš pirkdami naujus daiktus ir norėdami atnaujinti savo gyvenamosios vietos interjerą, visada turite pagalvoti, kur dėsite senas skalbimo mašinas, vonias ir kitus daiktus. Svarbu pabrėžti, kad didelio gabarito šiukšles yra griežtai draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerius. Įstatymas numato baldų utilizavimo tvarką, kuriuos privalo laikytis visi Lietuvos piliečiai.

Ar jums reikalingas buitinės technikos išvežimas? Norite atnaujinti buto interjerą naujais daiktais – baldais, buitine technika, elektronika ir t.t.?

Bet prieš pirkdami naujus daiktus ir norėdami atnaujinti savo gyvenamosios vietos interjerą, visada turite pagalvoti, kur dėsite senas skalbimo mašinas, vonias ir kitus daiktus. Svarbu pabrėžti, kad didelio gabarito šiukšles yra griežtai draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerius.

Įstatymas numato baldų utilizavimo tvarką, kuriuos privalo laikytis visi Lietuvos piliečiai.

Kaina nuo 15 eur/m3

Buitinės technikos išvežimas: skamba paprastai, bet taip nėra

Nešdami nestandartinius daiktus, tokias kaip: skalbimo mašiną, spintas ar lovas, turite mokėti elgtis su sunkiais daiktais. O kad nepažeisti gyvenamosios vietos vidaus apdailą ir tuo labiau savo sveikatą, geriau nereikalingų baldų išnešimą ir utilizavimą patikėkite profesionalams.

Taip pat labai svarbu pabrėžti, kad Jūsų išvežtas baldas neišmetamas į sąvartyną, o yra perdirbimas. Šiais laikais utilizacija reiškia perdirbimą, po kurio likusios atliekos bus ir toliau naudojamos  kitoms žmonijos reikmėms. Tai svarbu aplinkosaugos požiūriu.

Taupykite laiką

Buitinės technikos išvežimas su atsakomybe. Tiesiog išmesti techniką prie konteinerio, kaip buvo anksčiau, negalima. Šiais laikais, butų ir namų savininkai turi suvokti, kad Didelių gabaritų atliekas būtinai reikia utilizuoti ir rūpintis patiems. Jeigu elgsitės kitaip, turėsite mokėti baudas. Taupykite savo laiką ir planetos išteklius.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis tel.: +37062777721 arba el.paštu: info@novitransa.lt.

Operatyviai sutvarkysime ir išvešime įvairias atliekas Vilniaus mieste bei jo aplienkėse iki 50 km spinduliu.